Зірка серіалу “Матусі” Роман Полянський відповів на чутки про роман з Аліною Гросу: “Це ж цікавіше”

Відомий актор театру і кіно Роман Полянський знайомий глядачам не тільки за багатьма фільмами і серіалами (зокрема, “Матусі”, який нещодавно знову був в ефірі “1+1”), але і за кліпами співачки і актриси Аліни Гросу. Пару не раз бачили разом на заходах.

Про те, що Гросу, виявляється, вже розлучилася з чоловіком Олександром, стало відомо в кінці вересня. Вона особисто поділилася деталями про розрив з чоловіком. Після чого ще більше з’явилося чуток про те, що Аліна давно не одна, а її новий обранець – саме Полянський.

“Рома – мій чудовий друг, партнер. Ми завжди на одній хвилі! А бачимося часто тому, що ми дружимо, і Рома задіяний в моїй роботі. Він талановитий актор, режисер і брав участь у моїх кліпах”, – так Аліна відгукувалася про Полянського.
Поспілкуватися з Романом Знай.uа вдалося на знімальному майданчику 4-серійної мелодрами “Мій улюблений ворог” для каналу СТБ від StarLight Production. У стрічці він грає головну роль. Його колегами у фільмі стали Марк Дробот, Фатіма Горбенко, Анна Васильєва і Сергій Калантай.

Питання про стосунки з Аліною відразу змусило Романа лукаво заусміхатися. Він зізнався, що вже втомився відповідати журналістам на нього: “Нехай це залишиться загадкою! Це ж цікавіше”.

Полянський підтвердив, що познайомився з Гросу на зйомках її кліпів. У 2019 році Аліна випустила трилогію “Дико Любила Вову” і “Грязные танцы”, в яких і зіграв Роман.

“Так, ми з нею знайшли спільну мову і дуже допомагаємо один одному в роботі”, – зазначив актор.
Після зйомок мелодрами у Романа ще запланований режисерський проєкт, в якому він не проти задіяти і Аліну: “Авжеж! У нас з нею контракт на взаємне використання”.

Проте актор не підтвердив чутки про роман з Гросу, але при цьому і не спростував. Лише ще більше підігрів інтерес до їхньої пари.

“В цьому і є чарівність! Тому що актор повинен бути на екрані або на сцені, його повинні любити за його ролі, а не за те, що відбувається в його житті. Розумію, що зараз всі люблять виставляти своє життя напоказ, але це більше артисти, співаки, тобто не актори. Це у них виходить, що глядач бачить, які вони в кліпах, на сцені, і їм здається, що вони такі ж в житті. Те, що вони знімають, це про життя. А актори повинні на себе приймати образ”, – поділився Полянський.

Джерело