Як займаються сексом українські партії

Уявімо собі, як займаються сексом українські партії.

Cropped image of young couple is lying on bed. Close up of male and female feet. Loving couple is lying on bed under blanket covered by small red paper hearts. Saint Valentines Day.

ГОЛОС — впевнено зриває одяг під пісню “Вставай”, але щось нічого так і не встає. Сумно вдягається, називаючи це “надпозиція”, у всьому звинувачує Порошенка.

ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ — займається сексом успішно, але як попало, тільки за рахунок жовто-блакитних презервативів. Після сексу розповідає, що потрібно об’єднуватись в ліжку, але все одно в Порошенка найдовший прутень..

УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ — займається сексом лише в місіонерській позі, під ковдрою, з вимкненим світлом та після виборів. Під час сексу косить очі в бік Винників…

ВАРТА — процес сексу знімається на відеореєстратор та викладається у Фейсбук, під дописом тисячі коментарів, де звинувачують урбаністів.

СВОБОДА — займається сексом майже з усіма, але за однієї умови — це покажуть на каналах Медведчука.

ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ — розповідає всім, як займатись сексом. Коли приходить її час — кудись зникає.

САМОПОМІЧ — не займається сексом взагалі. Або займається, але лише зі СВОЇМИ.

БАТЬКІВЩИНА — як і Свобода, неперебірлива в сексі, але думає лише про ОДНУ. У партійному компю’тері найпопулярніший запит “hot granny”.

СЛУГА НАРОДУ — поки наважується зайнятись сексом, приходять олігархи та займаються сексом з нею без згоди.

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ — складно уявити, сподіваємось без корів і Мосійчука.

СИЛА ТА ЧЕСТЬ — також складно уявити, бо в кадрі лише Смешко та Гордон.

ЗА МАЙБУТНЄ — ця партія любить свінгер-паті, під час яких партнери з різних партій з’єднуються в одній великій оргії. Directed by Ihor Kolomoyskiy.

УДАР — займається виключно фістінгом.

Джерело