Як побудувати стосунки зі стриптизером: зірка реаліті розкрила правду

Учасниця реаліті “Кохання на виживання” (Новий канал) Юлія, яка прийшла на проект разом зі своїм хлопцем Олександром, розкрила правду про складнощі стосунків зі стриптизером.

Обранець Юлії – профессіональний танцюрист Олександр, який заробляє на життя еротичними шоу. За словами дівчини, вона – єдина, кому не подобаються гарячі танці молодика. Про це виданню OBOZREVATEL повідомила пресслужба Нового каналу.

Юлія зазначила, що заради кохання їй довелося миритися з багатьма труднощами, зокрема – з частими контактами хлопця з незнайомками.

“Я змирилася вже з усім. З подряпинами, з якими він приходив. З трусами в помаді. Адже очі бачили, що вибирали. Коли починали зустрічатися, я знала, що він – стриптизер. Погодилася на всі його танці, на контакти з дівчатами. При цьому попросила, щоб він не переходив межу. Але він її порушив. Можна ж бути скромнішим”, – зізналася учасниця реаліті.

Її обранець Олександр, в свою чергу, не приховує: залишати професію не хоче – вона його непогано годує. За день він може заробити близько 10 тисяч гривень. На проект же прийшов, щоб довести свою вірність дівчині.

“Я хочу, щоб Юля заспокоїлася… Щоб вона знала: я люблю тільки її. І нікого більше немає в моєму житті. Вона – моя єдина”, – заявив хлопець.

Відзначимо, в реаліті “Кохання на виживання” беруть участь пари, які зіткнулися з труднощами у стосунках. У вівторок, 15 вересня на Новому каналі стартував новий сезон проекту, де пара Олександра і Юлії випробовуватиме своє кохання.

Джерело