Як навчатимуться студенти під час карантину, у МОЗ дали відповідь

Українські вищі навчальні заклади у зв’язку з епідемією коронавірусу отримали від МОЗ нові рекомендації щодо навчання студентів у 2020/2021 навчальному році. ВНЗ радять пильно стежити за дотриманням карантину в студентських гуртожитках і проводити заняття студентів-медиків в аудиторіях, які не перебувають в лікарняних корпусах.

Про це повідомила заступниця міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак під час брифінгу 27 серпня, пише ТСН.

Микичак наголосила, що передусім йдеться про попередження спалаху коронавірусу в гуртожитках, де проживають студенти.

“Мають дотримуватись виключно всі рекомендації, які стосуються попередження коронавірусу, які надіслані до ВНЗ. Крім того, також є рекомендації до організації навчального процесу в аудиторіях”, – сказала Микичак.

Також увагу слід звернути те, що студенти-медики під час практичних занять у лікарнях повинні зі всією відповідальністю дотримуватись протиепідемічних вимог, встановлених для закладів охорони здоров’я. Зокрема, у МОЗ рекомендують мінімізувати заняття в аудиторіях, які перебувають в лікарняних корпусах. А там, де лікуються хворі на коронавірус, занять взагалі не буде.

“Ми рекомендуємо кафедрам звести до мінімуму проведення лекційних занять в тих лекційних аудиторіях, які розташовані в лікарняних корпусах і безпосередньому сусідстві з відділеннями, де лікуються пацієнти. Без сумніву, не будуть проводитись лекційні зайняття у тих лікарнях і практичні заняття, які мають статус “коронавірусних”: тих, де лікуються пацієнти з коронавірусною хворобою”, – додала Микичак.

Джерело