В новому фільмі Скрябіна зіграє франківський актор

Прем’єра автобіографічного фільму про Кузьму Скрябіна очікується через рік

Названо ім’я актора, який втілить на екрані Андрія Кузьменка (Кузьму Скрябіна) в новій кінострічці “Я, Побєда і Берлін”. Її знімуть за мотивами автобіографічної книги легендарного музиканта.

Як повідомив в Facebook журналіст Олег Вергеліс, це молода суперзірка Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка Іван Бліндар (раніше – актор Франківського драмтеатру).

“Команда Влада Ряшина після мхатівської паузи на одному з кіномансюких ютюб-каналів, нарешті, озвучила кандидатуру українського актора, який зіграє Андрія Кузьменка в новому кінофільм”, – пише журналіст.

Сам же Іван Бліндар зізнався, що ставиться до свого героя, як до старшого брата. Він перед початком зйомок багато спілкувався родиною покійного артиста, щоб зрозуміти, яким був Кузьма.

Цікаво, що Іван Бліндар за однією з версій увійшов у топ-20 рейтингу найперспективніших нових кінозірок України. Причому актор схожий на свого героя зовні.

Прем’єри стрічки чекати приблизно один рік.

Нагадаємо, Андрій Кузьменко трагічно загинув рано вранці 2 лютого 2015 року на 47-му році життя біля села Лозуватка Дніпропетровської області. Автомобіль музиканта зіткнувся з молоковозом, Кузьма загинув на місці.

Джерело