В Івано-Франківську у дворі знайшли гранатомет

Патрульна поліція Івано-Франківська отримала повідомлення від очевидця про знайдений на вул. Миколайчука підозрілий предмет, схожий на РПГ-22.


Про це повідомили в пресслужбі обласного управління Нацполіції.

Інспектори, які негайно прибули на виклик, оточили територію та здійснювали охорону місця події до приїзду слідчо-оперативної групи та вибухотехніків.

Знайдену зброю відправлено на експертне дослідження, її походженням займатимуться слідчі.

Нагадаємо

Огорожу навколо земельної ділянки, що належить власнику фірми “Торговий сервіс” Ігорю Халаменді демонтовували сьогодні у лісі, поблизу села Рибне. Підстава – виконання рішення Тисменицького районного суду.

Роботи розпочали близько 10:00. Окрім виконавчої служби, на місці були працівники поліції.

Спочатку демонтували цегляну огорожу біля дороги, що веде до полігону твердих побутових відходів, згодом – паркан із сітки.

Виконувач обов’язків старости села Рибне Василь Ісаків розповідає, що у 70-х роках на цій території була відпочинкова база лісокомбінату. Зараз вона – в межах села Рибне Ямницької ОТГ. Орендує цю землю бізнесмен Ігор Халаменда. Податки за її оренду у місцевий бюджет платить регулярно.

“Лісокомбінат продав профспілці “Прикарпатська”. Не знаю, чи вона ще є зареєстрована. Це була профспілка працівників кооперативів. Вони продали майно, будиночки, бази відпочинку Халаменді. Халаменда купив це все, а обслуговувати як? Землю, ту саму площу взяв в оренду”, – розповів Василь Ісаків

Представник виконавчої служби відмовився показати кореспондентам Суспільне Карпати документ, на основі якого руйнують огорожу. У пресслужбі установи пояснили, що не мають на це право.

“Зараз виконавець проводить дії відповідно до Закону України про виконавче провадження. Що там, як там, я вам точно не можу сказати. Тільки сторони виконавчого провадження мають право ознайомлюватися”, – каже речниця Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) Наталія Прокоп.

Власник земельної ділянки Ігор Халаменда прокоментував сьогоднішні дії виконавчої служби у мережі Facebook: “Не встиг вийти сюжет на телеканалі “Прямий”, де журналісти викрили причетність Медведчука з братами Белз до рейдерства центрального ринку в місті Івано-Франківську, як ми отримали від правоохоронців відповідь. В черговий раз ми спостерігаємо за їхньою тісною співпрацею з рейдерами”.

Джерело