УЗ відновлює курсування ще півсотні поїздів на заході

В Укрзалізниці повідомляють, що з 24 липня відновиться рух 11 приміських поїздів, з 25 липня — дев’яти, а з 27 липня — ще одного.

Укрзалізниця з п’ятниці, 24 липня, відновлює курсування 46 приміських поїздів по Львівській залізниці. Про це повідомили в прес-службі компанії. «Укрзалізниця відновлює курсування 46 приміських територією обслуговування Львівської залізниці. Перші з них вирушать у рейси вже 24 липня, решта — на наступному тижні», — йдеться в повідомленні. Так, з 24 липня відновиться рух 11 приміських поїздів, з 25 липня — дев’яти, а з 27 липня — ще одного. До 1 серпня в компанії обіцяють відновити курсування ще 25 приміських поїздів. 

«Під час подорожей обов’язковим є використання пасажирами і залізничниками засобів індивідуального захисту. У разі виявлення порушень залізничники будуть змушені викликати працівників Національної поліції України», — зазначили в компанії. Нагадаємо, нещодавно Укрзалізницявідкрила продаж квитків на поїзди далекого прямування в Трускавець, Ужгород, Одесу та Львів.

Джерело