Українець нарвався на путінську “фурію” просто в магазині: “Це російська земля, йди звідси”

Українець викрив у продавчині прихильницю “руського міра”

У Кривому Розі між продавчинею, яка притримується прокремлівських поглядів та чоловіком з проукраїнською позицією відбулася гучна сварка.

Відео інциденту ділиться телеграм-канал “Факти”.

Що стало причиною для початку словесної перепалки невідомо. Покупець наполягає, що просто хоче з’ясувати погляди працівниці торгівлі, а та намагається вигнати його з приміщення.

Жінка вважає Україну російською землею і дотримуватися тої версії, що Росія не є винуватицею у збройному конфлікті на Сході.

“Нема України, “російська” це земля! Воюєте з вашими “бендерами”, у вас “громадянська” війна. Ви розбій вчинили! У мене родичі живуть у Маріуполі, і вони це бачили на власні очі. Ви людей убиваєте, обгаджуєте, ви справжні вбивці!” – заявляє учасниця розмови на відео.

Чоловік наполегливо намагається нагадати жінці про злочини Росії, вбитих українців. Однак її позиція, яку вона висловлює емоційним криком, залишається незмінною.

Українець запитав продавчиню, за що загинули 13 тисяч українців.

“За те, що вони людей убивали! Не треба було на них нападати! У мене там у Донецьку дуже багато родичів. І дуже багато розповідали, як це все відбувалося. Ви, Україна, самі своїх убиваєте. Самі гадите, самі наживаєтеся дуже добре. Займаєтесь цілковитим розбоєм”, – огризнулася жінка, яка розповідає, що народилася в СРСР.

Джерело