У якому форматі навчатимуться школярі після канікул пояснення Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета

У якому форматі навчатимуться школярі після канікул пояснення Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета

Як повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, що діти мають навчатися в повноформатному режимі.
Про це посадовець написав у своєму telegram

Міністр наголошує, що найгірним сценарієм розвитку подій, якого ніхто не хоче допустити є повторення весняного локдауну.

“Так, весну освітяни пережили достойно. Хочу подякувати всім учителям, викладачам та батькам, які до цього долучились і гідно пройшли випробування коронавірусом. Сьогодні зроблено ще більше: багато матеріалів напрацьовано і вчителі більшою мірою готові до роботи дистанційно“, – наголошує Сергій Шкарлет.

На думку Сергія Шкарлета, важливо враховувати економічну складову й ті обставини, що дітей непросто залишати вдома без нагляду.

“Наша позиція: діти мають навчатися в повноформатному режимі та здобувати якісну освіту. Залежно від епідемічного кольору регіону дехто розпочне очне навчання, дехто, якщо це буде «червона» зона, залишиться на дистанційному. На жаль. Ситуація, справді, складна і вимагає відповідальності кожного з нас”.

“Ми обов’язково повернемося до звичного життя. Це відбудеться швидше за умови неухильного дотримання карантинних рекомендацій МОЗ”.

“Хочу поінформувати, що ми спільно з МОЗ будемо забезпечувати навчання 1-4 класів в очному форматі (після канікул), а 5-11 класів – залежно від епідемічного рівня: у змішаному або дистанційному форматах”, – наголошує Міністр освіти і науки України.

Нагадуємо, стало відомо коли МОЗ хоче встановити канікули в школах та університетах

Джерело