У школах України запровадять “коригувальне навчання”: у МОН пояснили, для чого

В Україні з 1 вересня вчителі перевірять те, як учні опанували шкільний матеріал на карантині, за системою так званого коригувального навчання.

Це відбуватиметься в перші місяці нового навчального року. Про це повідомляє “РБК-Україна” з посиланням на інформацію від пресслужби Міністерства освіти і науки.

Як пояснюють фахівці відомства, у школах обов’язково будуть перевірятися знання, які діти засвоювали під час вимушеного дистанційного навчання.

Перевірка, зокрема, відбуватиметься завдяки “коригувальному навчанню”.

“Саме в перші місяці 2020-2021 навчального року в школах буде організовано “коригувальне навчання”, під час якого вчителі зможуть з’ясувати опанування учнями того матеріалу, який припав на карантин”, – зазначили в пресслужбі МОН.

раніше МОН також запевнило, що навчальний рік в Україні розпочнеться з 1 вересня. Міністерство наголосило, що всі школи мають дотримуватися протиепідемічних вимог.

прем’єр-міністр України Денис Шмигаль підтвердив, що навчальний рік розпочнеться в Україні 1 вересня у звичному форматі. Втім, у регіонах, які потрапили в “червону” зону, школи закриватимуться на карантин так само, як під час епідемії грипу.

Джерело