У МОЗ назвали причину зростання кількості випадків COVID-19 в Україні

Головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко назвав причину зростання нових випадків захворювання на коронавірус в Україні. За його словами, зростання захворюваності пов’язане з нехтуванням карантином.


Про це він заявив в ефірі телеканалу “Україна 24”, пише РБК-України.
“Зростання захворюваності на коронавірус – це показник того, що ми стали нехтувати протиепідемічними нормами. Не можна цього робити. Я буду це говорити до того часу, поки у нас не стабілізується ситуація зі зростаннями захворюваності”, – наголосив головний санлікар.

Ляшко додав, що крім антирекорду за кількістю нових випадків, Україна наближається до антирекорду за госпіталізованими, тому МОЗ починає шукати додаткові ліжка для хворих на COVID-19.

“У місті Києві перепрофільовуватиметься 500 ліжок академічних інститутів. Завтра це буде рішення Держкомісії ТЕБ та НС. Ми також розглядали, яку додаткову лікарню відкривати для хворих у Харкові”, – зазначив він.

Нагадаємо, 30 вересня в Україні 208 959 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 4 129 летальних, 92 360 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 4 027 нових випадків.

Джерело