У Калуші не буде дистанційного навчання у школах

З понеділка, 21 вересня, в закладах загальної середньої освіти Калуша відновили навчання у звичному форматі: діти вперше, починаючи з березня, повернулися за шкільні парти.

Проте не всі батьки підтримують ідею відновлення навчання у закладах освіти. Вони є прихильниками дистанційного формату, оскільки існує загроза для дітей, пов’язана з коронавірусом. У першу чергу, це стосується школярів, які мають хронічні захворювання, інформує Фіртка з посиланням на “Вікна”.

Раніше йшлося, що влада Івано-Франківська доручила департаменту освіти для дітей, які залишаються вдома, організувати дистанційне навчання. У Калуші такого формату (одночасного навчання у закладах освіти та дистанційно) не обговорюють.

Як повідомила у коментарі «Вікнам» начальник управління освіти Калуської міської ради Ірина Люклян, з понеділка в закладах загальної середньої освіти Калуської громади відсутні 6-8% дітей. Така явка — на звичному рівні.

Ще до початку навчального року (а очікувалося, що діти в Калуші підуть до школи з 1 вересня) батьки зверталися й обирали інші форми навчання: індивідуальну чи сімейну — це був їхній вибір. Тож, у такому разі, діти можуть не відвідувати заклад освіти.

Як зазначила Ірина Люклян, з приводу дистанційного навчання чи проти очного формату до управління освіти станом на 23 вересня ніхто з батьків не звертався.

Джерело