У Франківську створили фонд, який допомагатиме безхатькам та людям з алкогольною чи наркотичною залежністю

Нещодавно розпочала свою роботу благодійна організація «Благодійний фонд Івана Боберського», йдеться на сторінці комунального закладу Будинок нічного перебування у Франківську.

«Оскільки до нашого закладу часто звертаються люди без жодних засобів на існування, діяльність такої благодійної організації є вкрай необхідною», – йдеться у повідомленні.

Робота фонду направлена на підтримку людей, які перебувають в складних життєвих обставинах, а основними завданнями є допомога людям, які перебувають у становищі бездомності чи відносяться до групи ризику щодо втрати житла; допомога одиноким матерям, особам із числа дітей-сиріт, безпритульним дітям; допомога людям з алкогольною та наркотичною залежністю; допомога в адаптації людям, звільненим з місць позбавлення волі.

З коштів фонду будуть оплачувати такі послуги, як відновлення втрачених документів, реєстрація місця проживання, сприяння в оформленні групи інвалідності; влаштування в геріатричний пансіонат; придбання ліків; видача гуманітарної допомоги у вигляді продуктів харчування та одягу; допомога у пошуку рідних та налагодження з ними родинних зв’язків.

Джерело