У Франківську побудували нову дитячу поліклініку

У Франківську побудували нову поліклініку.

В Івано-Франківську побудували приміщення під дитячу поліклініку. Про це розповіли в сюжеті на YouTube-каналі “Івано-Франківськ сьогодні”.
Повідомляється, що в рамках соціального внеску в розвиток Франківська, будівельна компанія передала у власність міста новобудову, в якій розмістять педіатричне відділення.

У приміщенні знаходяться десять кабінетів. Серед них: кабінет фізпроцедур, маніпуляційна, стерилізаційне приміщення і віконечко реєстратури. Також в будівлі розміщені два санвузли.

Площа майбутньої дитячої поліклініки в Івано-Франківську складе близько 400 квадратних метри.

Будівля розміщена в спальному районі Франківська, за адресою вул. Сорохея 41а. Цю споруду для соціального проекту готували більше року. У проекті брали участь безліч дизайнерів, які витримали всі норми для медичного закладу. Тому тут є все необхідне для комфортного перебування дітей та медиків.

“Ми побудували сучасну поліклініку. З якісним і сучасним ремонтом, з автономним опаленням, енергозберігаючим освітленням, з пожежною та охоронною сигналізацією. Для того, щоб медики, і в першу чергу діти комфортно себе тут почували” – розповів підприємець, керівник проекту Андрій Балагура.

Перших пацієнтів в клініці почнуть приймати вже через кілька днів.

Джерело