У Франції закінчили розшифровку самописців МАУ

Іранська влада відзначила професіоналізм французьких експертів під час аналізу даних «чорних скриньок» збитого в січні літака.

 Французьке Бюро з розслідування й аналізу безпеки цивільної авіації завершило читання «чорних скриньок збитого в Ірані пасажирського лайнера Міжнародних авіаліній України. Про це повідомила прес-служба відомства у Twitter у четвер, 23 липня. «Аналіз даних мовного самописця (CVR) і реєстратора польотних даних (FDR) завершено після чотирьох днів скоординованих технічних робіт», — зазначено в повідомленні.

Відзначається, що іранське Бюро з розслідування авіаційних подій подякувало французькому бюро за «виконання відмінної прозорої висококваліфікованої роботи». Як повідомлялося, 21 липня у Франції почали розшифровувати «чорні скриньки» збитого в Ірані літака МАУ. До процесу були залучені акредитовані представники і їхні технічні консультанти. Раніше п’ять країн, громадяни яких загинули в авіакатастрофі, підписали меморандум про взаєморозуміння і співпрацю в переговорах про виплату компенсацій Тегераном.

Джерело