Типи недоглянутих та нежіночних жінок

Крістіан Діор – легенда двадцятого століття. Відомий модельєр, власний бренд якого допомагав людям ставати красивими, впевненими, неперевершеними.

Вже багато десятиліть цей бренд неймовірно популярний. Діор – це одяг,аксесуари, парфуми.

Ця велика людина колись виділила чотири типи жінок, які завжди мають недоглянутий вигляд.

Жінка з будною головою

Крістіан ДіорДіор та Коко Шанель вважали, що брудна голова найбільше псує образ жінки. Ні за яких обставин не можна дозволяти собі йти в громадські місця та навіть просто будь-куди, де є люди, з немитим волоссям. Охайність перш за все. Жінка, котра себе поважає думає про такі речі зажди. Зрештою, це також не лише неповага до сбе, алей до свого оточення. Жінка – це перш за все леді. Краса, стриманість та чистота – ось ключові речі.

Жіночність

В своєму образі, манері спілкування та поведінці жінка має завжди підкреслювати жіночність. Вишукана й добірна мова, розум,вміння подати себе, енергія ніжності та м’ягкості, елегантність – це все повинно бути у нас самих. Вишуканий образ, чудова сукна, вдале взяття – все це важливоважливо та необхідно. Але не забуваймо, що ми жінки. Ніжність, тепло, елегантність мають бути в кожному жесті справжньоі жінки.

Одяг за розміром

Крістіан Діор казав, що жінка втрачає свою витонченість, якщо неправильно вдягається.

Одяг має бути за розміром і сидіти на фігурі.

Такожьдуже важливо те, з якоі тканини пошитий одяг. Вона має бути не лише гарною, але й приємною на дотик та якісною, в ній жінка має почувати себе комфортно й природно.

Одяг, який підкреслює жіноче тіло, красу й досконалість форм та вигинів, це дуже важливо.

Туфлі

“Справжній доказ елегантності дами – те, що одягнуте на іі ноги”. Якщо жінка постійна взута в кросівки або у зручні повсякненні туфлі на без підборів, то вона своім вибором сама неперворює себе на нежіночну й повсякненну. Це одна з ознак недоглянутості. Взуття – це дуже важливо. Попри проблеми, зручність, шалений темп, варто згадувати про себе й свою унікальність хоча б у вихідні дні. Взувати елегантні неймовірні особливі туфлі та відчувати себе хоча на кілька годин красивою й неймовірною, унікальною, справжньою жінкою.

Ви згодні з думкою великого законодавця моди? Які ще типи варто сюди додати?

Джерело