Тіна Кароль вперше зізналася, чому не спілкується з батьками: “У нас вже різний…”

Популярна українська виконавиця Тіна Кароль, яка нещодавно презентувала новий альбом “Знайти своїх”, розповіла, чому майже не бачиться з батьками.

Відверту заяву 35-річна знаменитість зробила в ефірі програми “Зірковий шлях”.

За словами Тіни, вона рідко зустрічається зі своїми батьками, тому що у них різні погляди на життя.

“Ми не так часто збираємося разом. У нас вже різний світогляд. Але традиції потрібно берегти. Для нас традиція – це Різдво, Великдень і мамин день народження. Тато свій день народження любить святкувати на роботі”, – зізналася співачка.

View this post on Instagram

С Днем Рождения , Светлана Андреевна! Здоровья, счастья и радости! Вы наша мамочка, мы Вас очень любим и ценим❤️ Спасибо , за такую прекрасную доченьку! Спасибо, за огромную поддержку! @gloriagloria3460 #ТинаКароль #TinaKarol #мама #сднемрождения

A post shared by Тина Кароль Офиц. фан-клуб (@_fantina) on Sep 19, 2020 at 1:36am PDT

View this post on Instagram

Всех поздравляем с 1 сентября! Пускай этот год принесет множество новых открытий. Пускай каждый день будет ярким, запоминающимся, плодотворным и наполнится только положительными результатами, новым опытом и отличным настроением. Легкой учебы❤ #ТинаКароль #TinaKarol #веня

A post shared by Тина Кароль Офиц. фан-клуб (@_fantina) on Aug 31, 2020 at 10:52pm PDT

Також Кароль зізналася, що їй звичніше залишатися наодинці з собою.

“Я дружу з усіма, хто хоче дружити зі мною. Але дружба в моєму розумінні перевіряється часом. Коли я залишаюся одна, то розмірковую і влаштовую якісь особисті апгрейди в різних питаннях. А також надолужую те, що ще не розумію або втратила. І тому мені не нудно, будь я з друзями або наодинці з собою”, – зазначила зірка.

Джерело