Стометрівкою пронесли 20-метровий прапор єдності

Кількадесят мешканців Івано-Франківська пронесли 20-метровий жовто-блакитний прапор головною вулицею міста.

Організаторка акції Наталія Перцович зазначила, що сьогодні на Вічевому Майдані кожен франківець може долучитися до символічного єднання і залишити побажання для українців з інших міст.

«Сьогодні до нас привезли прапор, який мандрує Україною і об’єднує українців. Зранку він був у Коломиї, зараз у Франківську, а вже завтра його відправлять на Закарпаття. Він об’їжджає країну із сходу на захід, із півночі на південь», – розповіла Наталія Перцович

Акція “Прапор єдності” – це один з етапів підготовки до Дня Незалежності України.

Міста-учасники передають між собою 20-метровий стяг України, на ньому пишуть побажання один-одному.

«Сьогодні, коли хочуть знищити нашу мову, віру, національність, державний прапор України як ніколи потребує нашого захисту. Як народ, як сильна нація ми повинні стати на захист усього українського. Прапор – це символ, під яким борються військові на сході. Це символ, з яким ми виходимо протистояти ворогові. Символ єдності.

Сподіваюсь, до 23-го серпня, до Державного Дня прапора на цьому стягові залишать свої підписи мешканці усіх міст України. Це свідчитиме про цілісність країни, про те, що є люди, готові боротися і захищати національні символи», – сказав під час виступу депутат Івано-Франківської міської ради Степан Руднянин.

Джерело