“Щасливі батьки” Дан Балан і Тіна Кароль здивували фотороботою з дитячим візочком: “Ти подарувала маленьку себе”

У Мережі обговорюють незвичайну фотороботу.

Дан Балан і Тіна Кароль — один з найяскравіших і обговорюваних дуетів українського шоу-бізнесу. І журналісти, і шанувальники губляться в здогадах — чи є між Тіною і Даном романтичний зв’язок.

Сама парочка активно підігріває чутки про це, обмінюючись ніжними обіймами і двозначними поглядами на очах у всіх. А особливо мрійливі фанати навіть створюють сторінки, присвячені цим двом. Їх називають одним словом-Дантіна і регулярно фотошопять романтичні картинки за участю своїх улюбленців. Так, на одному з фан-акаунтів виконавців в Instagram з’явилася цікава фоторобота — Дан і Тіна з коляскою роблять селфі в дзеркалі.

View this post on Instagram

🔗-ты сделала для меня самый большой подарок! -какой? -ты подарила мне маленькую себя.🔗 . • @danbalan @tina_karol #дантина #данбалан #тинакароль #голоскраїни #голоскраїни10 #голоскраїни9 #1plus1 #украина #кенгуруш #фантина #голос #dantina #danbalan #tinakarol #fantina #goloskrainy_official #fandanbalan #любовь

A post shared by 🦘 𝓓𝓪𝓷𝓽𝓲𝓷𝓪 🦘 (@dantina.fam) on Sep 22, 2020 at 8:17am PDT

“ти зробила для мене найбільший подарунок!

– який?

– ти подарувала мені маленьку себе”, — підписано фото.

Мережа вибухнула коментарями. Одні щиро повірили, що у пари народилася дитина, інші поставилися з помітним скепсисом і навіть неприязню. Деякі писали в коментарях ” що за жахливий фотошоп?”і заявляли, що Дан живе занадто далеко від Тіни і у нього інші плани. Але автори сторінки не зупинилися, і слідом за цим опублікували ще один колаж – цього разу вже з вагітною Кароль.

View this post on Instagram

🤍я просто хочу быть рядом🤍 ‼️ФШ‼️ . @danbalan @tina_karol #дантина #данбалан #тинакароль #голоскраїни #голоскраїни10 #голоскраїни9 #1plus1 #украина #кенгуруш #фантина #голос #dantina #danbalan #tinakarol #fantina #goloskrainy_official #fandanbalan #любовь

A post shared by 🦘 𝓓𝓪𝓷𝓽𝓲𝓷𝓪 🦘 (@dantina.fam) on Sep 26, 2020 at 9:58am PDT

Джерело