Сексологи розповіли про сексуальні тренди 2020 року

У 2020 році сексуальна турбота розглядається як значна частина турботи про себе.

Немає сумнівів у тому, що 2020 рік змінив правила гри. Для багатьох пар пандемія коронавірусу ускладнила Їхні стосунки.

Він також змінив сексуальні потреби людей-і багато хто з них працювали важче, щоб відчувати себе задоволеними, під час ізоляції вдома.

Daily Star Online поговорив з секс-фахівцем, щоб побачити, як змінилося сексуальне життя людей.

І, за словами гуру любові Домініка Карецоса, мова йде не тільки про з’єднання з тілом, але і з нашим розумом і душею.

Співзасновник “школи здорового задоволення” вважає, що це безумовно був рік турботи про себе.

Він сказав: “Якщо 2019 рік був роком турботи про себе, то в 2020 році це посилилося більше, ніж будь-коли. Ми насолоджуємося ритуалами, щоб розслабитися і відновити зв’язок з нашим інтимним, оголеним “я”.

“У 2020 році сексуальна турбота розглядається як значна частина турботи про себе, виведена на абсолютно новий рівень, і це правильно”. Цього року ми також стали свідками того, як все більше брендів чоловічого сексуального здоров’я запускають і розширюють пропозиції, які позитивно впливають на здорову мужність.

Сексперт також передбачає появу на ринку нового легіону чуттєвих стимуляторів або адаптованих вібраторів.

Він також прогнозує, що аудіоеротика в найближчі кілька років охоплюватиме секс-позитив.Такі платформи, які будуть використовувати гумористичний, конфесійний підхід з реальними історіями сексуальних невдач, будуть однозначно в тренді.

Говорячи про тенденції, Домінік сказав, що 2020 рік-це сексуальне благополуччя і нова турбота про себе.

“Ми стаємо більш відкритим суспільством, і люди починають розуміти, що наше сексуальне благополуччя працює з нашим психічним здоров’ям. Коли галузь змінюється, Я бачу деякі з ключових подій та розмов, які відбуваються у сфері сексуального здоров’я. Так що тепер, більш ніж коли-небудь, ми можемо записатися на те сексуального здоров’я, спробувати Священний секс і подивитися, наскільки глибокі наші зв’язки”, – говорить експерт.

Джерело