Професора франківського вишу нагородили медичним “Оскаром” (ФОТО)

У столичному виставковому центрі “Парковий” відбулася церемонія нагородження українських медиків відзнаками за професіоналізм і милосердя “Орденом святого Пантелеймона” та “Медаллю святого Пантелеймона”. Цю нагороду ще називають українським медичним “Оскаром”.

Визначено переможців у таких номінаціях: “Найкращий лікар”, “Найкращий медичний працівник”, “Новатор охорони здоров’я”, “За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я”, “Взірець служіння суспільству”, “За особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я України” (для іноземців). Про це повідомляють на сайті ІФНМУ з посиланням на Укрінформ.

У номінації “Найкращий лікар” “Орден святого Пантелеймона” отримав Нестор Середюк — професор кафедри внутрішньої медицини №2 та медсестринства Івано-Франківського національного медичного університету.

Також під час нагородження відзначили за професіоналізм та милосердя “Медаллю святого Пантелеймона” у таких номінаціях: “За лікарське мистецтво”, “За турботу та ласку до хворого”, “За наукові розробки в медицині”. Крім того, організатори вручили відзнаки “За видатні заслуги перед народом України” двом медикам. Лауреати в номінаціях, які не стали переможцями, отримали дипломи.

Як раніше повідомив голова Поважної ради відзнаки Василь Князевич, цього року на участь у конкурсі надійшло понад 120 заявок. Він також додав, що Поважна рада ордену створила робочу групу, яка напрацює пропозиції та звернеться до Президента, аби окремо відзначити лікарів, які борються з пандемією коронавірусу в Україні.

Довідково. Громадська відзнака за професіоналізм та милосердя “Орден святого Пантелеймона” має професійно-фахову спрямованість і присуджується в Україні з 2009 року за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я, яка позитивно впливає на свідомість та духовний розвиток українського народу і держави в цілому.

Джерело