Поліція посилює контроль на дорогах через зростання аварій

В Україні стартує проект «Безпечне шосе» у зв’язку зі збільшенням дорожньо-транспортних пригод на дорогах.

 За поточний місяць в Україні в аваріях загинуло понад 160 українців, через що Національна поліція оголосила про посилення контролю на автошляхах України. Про це повідомив глава Нацполіції Ігор Клименко 24 липня, пише сайт правоохоронців.  

За його словами, зараз в Україні істотно збільшився потік транспорту, оскільки люди їдуть на відпочинок. У зв’язку з цим зросла і кількість ДТП. Так, протягом липня цього року сталося більше тисячі ДТП з постраждалими: 1218 осіб отримали травми, ще 168 громадян загинули. «Тільки за чотири останні дні в Україні зафіксовано 216 ДТП з потерпілими, де загинула 31 людина і 241 учасник дорожнього руху отримав травми. Ця статистика змушує нас діяти рішучіше», — заявив Клименко.

 Глава Нацполіції анонсував проведення в Україні профілактичного відпрацювання «Безпечне шосе». «Мета наших дій — підвищення рівня безпеки учасників дорожнього руху та зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод. Для безпеки кожного водія, пасажира і пішохода на автодорогах держави несуть службу майже 400 нарядів патрульної поліції», — додав Клименко. Раніше повідомлялося, що кількість смертельних ДТП в Україні в 2020 році зросла майже на 15%.

Джерело