Остапчук скасував весілля з новою коханою: страшенно прикро

Володимир Остапчук та Христина Горняк скасували весілля напередодні урочистості

Відомий український шоумен, ведучий шоу “Маска” Володимир Остапчук і його наречена Христина Горняк, з якою вони нещодавно заручилися, скасували весілля через коронавірус.

Напередодні COVID-19 запідозрили у коханої Володимира, а сам ведучий каналу “Україна” зліг із пневмонією. І хоча ПЛР-тест дав негативний результат, дівчина впевнена, що коронавірус у них таки є.

Христина написала в Instagram сьогодні, 9 вересня, що “зараз весілля не буде”.

Дівчина каже, що за ці дні “пройшла всі етапи: образу, психи, відторгнення, прийняття і позитивний настрій”.

Наречена шоумена підозрювала, що святкуванню весілля настає кінець, ще коли їх підкосила хвороба.

“Стало страшенно прикро, що ось як і чому я. Був вже спланований дівич-вечір, ось прям післязавтра ми повинні були їхати з моїми подругами, у Вови був спланований свій чоловічий вечір” – розповідає Христина.

View this post on Instagram

Сейчас свадьбы не будет. Да, да….вы правильно прочитали. Мы переносим дату и очень ждём 💙 ⠀ Я за эти дни прошла все этапы: ▫️обиду. ▫️психи. ▫️отторжение. ▫️принятие. ✅позитивный настрой. ⠀ Когда нас подкосила болезнь, я подозревала, что празднованию свадьбы наступает «конец». ⠀ Стало жутко обидно, что вот как и почему я. Был уже спланирован девичник, вот прям послезавтра мы должны были ехать с моими подругами, у Вовы был спланирован мальчишник… ⠀ Были примерки платьев, подготовки с декораторами, организованы сюрпризы для любимого на свадьбу и тут все перевернулось в другую сторону… ⠀ Можно конечно сесть и подумать, что все это знаки, а можно как мы, подумать, что значит будет ещё круче праздник, но немного позже! ⠀ Во время пандемии к такому повороту событий необходимо быть готовым. Но как бы ни случилось, взять партнера за руку и пойти дальше с позитивом и надеждой на лучшее! ⠀ Всем любви! Я точно знаю, что у меня будет самая красивая и душевная свадьба, но чуть позже!👰🏻

A post shared by kristygor (@kristygor) on

Попри те, що все в житті пішло не так, Христина впевнена, що у них попереду буде “найкрасивіше і душевне весілля”. А поки що час подумати про своє здоров’я.

Також у соцмережах дівчина розповіла, що запалення легенів у неї немає, але був типовий для коронавіруса симптом – втрата нюху, а також кілька днів тому виникло першіння в горлі.

Після лікування Гоняк і Остапчук мають намір здати повторний тест на коронавірус.

Джерело