Нікітюк зізналася, чому ніколи не вийде заміж: “Вічна холостячка”

Відома українська телеведуча Леся Нікітюк порадувала новими знімками в Instagram.

Нещодавно знаменитість дала кумедне інтерв’ю шоу “Життя відомих людей”, взявши участь в досить популярній рубриці проекту #хейтеріатакують, де свою думку з приводу недоброзичливців в соцмережах вже встигли висловити такі зірки українського шоу-бізнесу, як Слава Камінська, Володимир Дантес, Юлія Саніна, Юрій Ткач і багато інших.

Так, Леся відповіла з властивим їй гумором на кілька запитань від хейтерів, починаючи від звинувачень у поганому знанні англійської мови і закінчуючи ображаннями про те, що телеведуча “звичайна простачка”. Красуня лише посміялася над дивними коментарями і навіть погодилася з тим, що знайшла величезну популярність завдяки проекту “Орел і Решка”.

View this post on Instagram

Чи вдалося телеведучій Лесі Нікітюк @lesia_nikituk віджартувалася від армії хейтерів? Дізнавайся у нашій постійній рубриці #хейтериатакують #життявідомихлюдей #жвл

A post shared by Життя відомих людей (@zhvl_official) on Oct 21, 2020 at 6:12am PDT

Чи вдалося телеведучій Лесі Нікітюк @lesia_nikituk віджартувалася від армії хейтерів?
Дізнавайся у нашій постійній рубриці #хейтериатакують

Фолловери не пройшли повз: “От хай заздрять мовчки, а ти агонь, шо можеш взяти від життя все і бери, чого розмінюватись на дрібниці”, “Нормальна дівчина, чого люди такі злі, чому треба когось ображати?”, “Дякую тобі за твій позитив, ти просто супер”.

Джерело