Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

Хільде Осланд – дівчина, яку називають втіленням ідеальної краси.

Хільде Осланд-відома скандинавська модель, яка прославилася на весь світ своєю незвичайною зовнішністю. Дівчину вже назвали втілення ідеальної жіночої краси, а за її життям в Instagram стежать понад 3 мільйони фоловерів з усього світу.

Хільде Осланд стала широко відома вісім років тому після участі в естрадному талант-шоу Idol Norway. Хоч дівчина і не дійшла до фіналу, її успіху можуть позаздрити навіть переможці, пише bigpicture. Хто знає в обличчя зірок цього шоу талантів? А ось Хільде помітили, завдяки її незвичайній виразній зовнішності і чарівності, і тепер дізнаються на всіх континентах.

https://www.instagram.com/p/CGXfXjlBeB5/?utm_source=ig_embed

Спочатку моделлю і співачкою захоплювалися в рідній країні Норвегії – її класичну Північну красу багато хто називає скандинавським еталоном жінки. А далі Осланд почала активно вести свій мікроблог в Instagram, збираючи шанувальників далеко за рамками своєї країни. Причому перші публікації Хільде були досить скромними, але поступово норвежка увійшла в смак і відкрила нові грані своєї привабливості.

https://www.instagram.com/p/CF7DK7UBRiI/?utm_source=ig_embed

Дивлячись на фотографії дівчини, може здатися, що вона зовсім юна, але це не так – їй вже 33 роки. Вона народилася в мальовничому місті фіордів Бергені і встигла закінчити університет, отримавши ступінь бакалавра економіки. Після програшу в шоу Idol Norway Хільде зрозуміла, що їй варто зробити ставку на зовнішні дані і це рішення принесло їй успіх. Реклама в Instagram і на власному каналі на YouTube приносить красуні близько 40 тисяч доларів на рік, чого достатньо для приємного життя, наповненого задоволеннями і подорожами.

https://www.instagram.com/p/CGhmGCohXJV/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/CFri268hOUA/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/CFMmDnuhD6Z/?utm_source=ig_embed

Джерело