“Нафтогаз” встановив серпневу ціну на газ для населення

Серпнева ціна на природний газ для побутових клієнтів ГК «Нафтогаз України» становить 3,24 грн/куб.м з ПДВ та без урахування вартості розподілу (доставки) в рамках тарифу «Місячний».

Ціна газу зросла на 0,27 грн/куб.м через те, що ринок входить у сезон високих цін, який зазвичай настає з наближенням опалювального періоду. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зазначається, що у зв’язку із заверешенням дії режиму ПСО компанія публікуватиме ціни в рамках тарифу «Місячний» на початку місяця споживання.

Тариф “Місячний” є першим тарифом, який компанія пропонує своїм клієнтам. Тож наразі всі діючі побутові клієнти компанії автоматично переведені на нього. Тариф передбачає пост-оплату за спожитий газ. Також компанія звертає увагу на можливість зекономити 1% від загального рахунку за газ, якщо клієнт сплачуватиме за спожитий ресурс до 15 числа місяця, наступного за місяцем споживання через особистий кабінет my.gas.ua та чат-бот GASUA, йдеться у повідомленні.

Невдовзі клієнтам будуть запропоновані й інші тарифи компанії.

У “Нафтогазі” нагадують, що до 1 серпня 2020 року ціна газу для побутових клієнтів компанії була єдиною та публікувалася лише після 22 числа місяця споживання.

Джерело