На Львівщині пастор-педофіл уникнув покарання – ЗМІ

Львівський суд звільнив від покарання пастора церкви християн віри євангельської-п’ятидесятників у Сколе 47-річного Петра Височанського, який був засуджений до тюремного ув’язнення за розбещення 14-річного хлопчика.

Пастор уклав угоду про примирення з підлітком, пише Zaxid.net із посиланням на рішення суду від 8 жовтня.

Височанський компенсував потерпілому моральну та матеріальну шкоду. Той був не проти, щоб чоловіка звільнили від покарання.

Зазначається, що суд призначив пастору два роки обмеження волі й одразу відпустив його від покарання, встановивши рік випробувального терміну.

Інцидент між пастором і хлопчиком трапився 20 серпня на паркувальному майданчику біля “Епіцентру”. Пастор заманив юнака в машину й попросив допомогти в налаштуванні мобільного зв’язку в телефоні. Коли підліток сів до нього, той став його чіпати й розповідати історії про секс.

Потім чоловік запропонував хлопчикові 500 гривень, якщо той задовольнить його. Юнак записав розмову на диктофон і відразу викликав поліцію. Пастора затримали, він відразу зізнався, що чіплявся до підлітка.

Видання зазначає, що Височанський є пастором Української церкви християн віри євангельської-п’ятидесятників у Сколе Львівської області. Церква досі ніяк не відреагувала на інцидент.

Джерело