МОЗ оприлюднило правила роботи шкіл, українці незадоволені: “Навантаження на вчителя та гаманець батьків”

Міністерство охорони здоров’я оприлюднило повний перелік правил роботи садків і шкіл.

Вже зовсім скоро у всіх школах країни повинен розпочатися новий навчальний рік. Але багато батьків досі не розуміють, як буде проходити навчальний процес в умовах пандемії коронавірусу. Щобільше, коли щодня Україна ставить новий рекорд за кількістю хворих.

Пояснення щодо організації нового навчального року дало МОЗ України на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. Міністерство охорони здоров’я розповідає про те, що головним правилом в шкільних установах буде носіння маски, а також дотримання дистанції між учнями. Також до шкіл не допускатимуться батьки.

Батьки такими порадами міністерства залишилися незадоволеними. Дехто вважає, що таким чином МОЗ зняв з себе відповідальність. Інші ж висловлюють думку, що це робиться для того, щоб батьки школярів самі просили про дистанційне навчання.

“Всі запропоновані рекомендації – це фантастика, яка не потребує коштів з бюджету, а тільки додаткові нагрузки на вчителя та гаманець батьків.”, “Діти в школі повинні вчитися нормально без масок і отруйних антисептиків.(Порада батькам.за таке знущання над дітьми йти під будівлю МОЗ на протест)”, “Коротше, весь сенс всіх рухів тіла виражений словами “не оргнізовано”. Кабмін скинув з себе відповідальність і обмежився лише рекомендаціями. Робіть все, кажуть, на ваш розсуд.”, “Мені здається, що ці правила написані для самозаспокоєння МОЗ, так як ну немає ніякої можливості втілити цю маячню в життя. За чий рахунок банкет? Знову всіх собак з масками і антисептиками на батьків замість “штор” повісять”, “Друзі, це такий хід конем, щоб батьки самі попросили добровільно перевести дітей на дистанційку… Питання: а в міністерстві люди або нелюди пишуть такі рекомендації??”

Вже зовсім скоро українські освітні заклади відчинять свої двері для школярів. Основні правила МОЗ щодо організації…

Gepostet von Міністерство охорони здоров'я України am Donnerstag, 6. August 2020

Джерело