МОН: школярі можуть не подавати довідки про стан здоров’я після самоізоляції

Після перебування на самоізоляції через контакт з інфікованим коронавірусом, учні не зобов’язані приносити в школу довідку та негативний тест від лікаря.
Про це повідомляє пресслужба МОН.

“Після спливу строку самоізоляції для учнів не передбачено обов’язкового проведення лабораторних тестувань, зокрема методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу.

Відповідно, законодавство України не визначає обов’язок учнів, їхніх батьків та інших законних представників подавати до закладу загальної середньої освіти будь-які документальні підтвердження (довідки, висновки тощо) щодо стану здоров’я учнів для продовження ними навчання після завершення самоізоляції”, – йдеться у повідомленні.

Наголошується, що згідно з постановою уряду №641 та постановою головного державного санітарного лікаря №50, для осіб, які мали контакт із хворим на COVID-19, строк самоізоляції становить 14 днів.

У разі підтвердження випадку СОVID-19 в одного з учнів, усі інші учні відповідних класів або групи визнаються такими, що потребують самоізоляції.

Джерело