“Ми завжди будемо тебе любити”: Кріссі Тейген втратила дитину і показала моторошні фото

Американська письменниця, модель і телеведуча Кріссі Тейген розповіла про трагічну подію в їх з Джоном Леджендом житті – втрату їх третьої дитини.

Кріссі Тейген і Джон Ледженд розкрили третю вагітність в серпні 2020, але вона весь період проходила занадто важко. Останні тижні Кріссі Тейген навіть не вставала з ліжка через сильну кровотечу.

Незважаючи на те, що зазвичай пара не давала імена дітям до народження, цього разу Кріссі і Джон назвали хлопчика Джек, пише дівчина в своєму Instagram, і показує фото.

На знімках Кріссі показала себе на операційному столі, із загиблою дитиною, і зі своїм чоловіком Джоном Ледженжом.

“У цей самий похмурий з днів ми будемо сумувати, ми будемо плакати. Але ми будемо міцніше обійматися і любити один одного і пережити це”, – пише Кріссі.

Кріссі зізналася, що вони вражені таким глибоким болем, який ніколи раніше не відчували.

Після того, як Кріссі доставили в лікарню з кровотечею, ніякі старання лікарів не допомогли зберегти життя дитині.

“Ми так і не змогли зупинити кровотечу і дати нашій дитині необхідну рідину, незважаючи на пакети з переливанням крові. Цього просто було недостатньо”, – пояснила вона.

Тейген сказала пару зворушливих слів і своїй гаряче коханій дитині.

“Джек, я так шкодую, що в перші кілька моментів свого життя ти зустрівся з такою кількістю ускладнень, ми не змогли дати тобі дім. Ми завжди будемо тебе любити”, – пише вона.

У коментарях співачці співчувають і часто пишуть про те, що значить подібні випадки в релігії тих чи інших людей, намагаючись хоч якось підбадьорити пару, яка пережила трагедію.

У Кріссі Тейген і Джона Ледженда є двоє дітей – 4-річна Луна і 2-річний Майлза.
Про третю вагітність Кріссі повідомила в кліпі чоловіка Wild, а потім показала фото з УЗД, на яке ходила з донькою.
Кріссі Тейген приймала ванну тільки два рази на тиждень і намагалася зовсім не вставати через ускладнення і кровотечі.
Пару днів тому вона потрапила на збереження, але просила шанувальників не ставити наперед діагноз, до останнього сподіваючись на порятунок дитини.

Джерело