Максим Грицишин усе життя провів у лікарнях

Максим Грицишин усе життя провів у лікарнях

У місті Ківерці на Волині поховали 15-місячного Максима ГРИЦИШИНА. При народженні хлопчику поставили сім діагнозів. Потребував пересадки печінки. Операцію зробили 2 липня у столичній клініці.

— Коли син з’явився на світ, у нього виявили багато страшних хвороб. Діагностували вроджену ваду жовчних шляхів, — каже батько Андрій Грицишин. — Медики запевнили, що пересадка печінки його врятує. Як почули про вартість операції — понад мільйон гривень — навіть не уявляли, де зможемо знайти такі гроші. У січні звернулися по допомогу до небайдужих. Люди зібрали необхідну суму. Але одразу операцію зробити не встиг­ли, бо почався карантин. Печінку синові пересадили в липні. Після операції орган почав працювати, але дитячий організм був ослаблений. Максим лежав у реанімації. День перебування обходився у 6 тисяч гривень. І це — без додаткових медикаментів. Нам на допомогу знову прийшли небайдужі.

Максим Грицишин був єдиною дитиною в батьків.

— Син щодня мужньо боровся, — додає Андрій Грицишин. — Був веселий і життєрадісний хлопчик, хоч усе життя йому довелося провести в лікарнях.

Джерело