Лікар повідомив, коли в Україні буде пік захворюваності COVID-19

Український лікар-інфекціоніст вищої категорії, кандидат медичних наук Віталій Янченко розповів, чого далі чекати українцям від пандемії коронавірусу. За його словами, наша країна поступово виходить на пік COVID-19.

“Вважаю, що ми поступово виходимо на пік захворюваності, хоча і досить пологий. А верхня точка – перші три тижні вересня. Діти підуть в школу, і хоча вони хворіють легко, але з такою ж легкістю і поширюють вірус. Це небезпечно для людей старшого віку, а також тих, у кого низький імунітет”, – розповів “Фактам” Янченко.

Медик зазначає, що молодь має більш сильний імунітет. Вони хворіють частіше, але летальних випадків набагато менше.

“Молодь і люди середнього віку, у яких міцний імунітет, хворіють, може, і частіше, але рідше вмирають. Я нещодавно через інтернет консультував групу туристів, які в поході ночували в одному наметі. Всі п’ятеро захворіли, але тільки в одного пацієнта трималася температура 39 градусів, а в інших – 37,5-38,5”, – розповів медик.

Нагадаємо, 21 серпня в Україні 100 643 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 2207 летальних, 51 078 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 2106 нових випадків.

Джерело