Леся Нікітюк перетворилася на гарячу русалку, навіть риб’ячим хвостом не погребувала: “Пощастить рибалці”

Відома українська телеведуча Леся Нікітюк порадувала новими знімками в Instagram.

Нещодавно знаменитість виставила яскравий кадр, позуючи на відпочинку в Кемері, Туреччина, насолоджуючись останніми теплими днями, вдосталь купаючись і загоряючи на пляжі.

Так, артистка приміряла лише міні-бікіні чорного кольору, лежачи на тлі блакитної води і високих гір. При цьому “родзинкою” фото став риб’ячий хвостик, який буквально перетворив Лесю на русалку. Красуня також вирішила розіграти між численними шанувальниками путівку в готель на двох, щоб щасливчики могли відпочити від перших холодних осінніх днів.

View this post on Instagram

Я отдохнула, теперь ваша очередь😍👉 Швиденько підписуйтесь на сторінку готелю @doubletreehiltonantalyakemer лайкайте цей пост, відмічайте в коментарях людину з якою б хотіли відпочити і через 24 години я оберу переможця😍 Відпочинок на двох абсолютно безкоштовний і переліт теж🤪 Не дякуйте! Чекаю на ваші кумедні фотки❤️

A post shared by Леся Никитюк (@lesia_nikituk) on Oct 13, 2020 at 1:02am PDT

Я відпочила, тепер ваша черга
Швиденько підписуйтесь на сторінку готелю, лайкайте цей пост, відмічайте в коментарях людину з якою б хотіли відпочити і через 24 години я оберу переможця

Відпочинок на двох абсолютно безкоштовний і переліт теж

Не дякуйте!

Чекаю на ваші кумедні фотки❤️

Фоловери залишилися в захваті, не пройшли повз і зіркові друзі Лесі – телеведучий Андрій Бєдняков і реперка Alyona Alyona: “піду за пивом!”, “Моя ти рибка “, ” ні ну у вас завжди креативні фотографії”, ” Ти ж мені написала вже, що я переміг!!! Навіщо всі ці конкурси!?”, “Неймовірно повезе тому рибаку,який спіймає таку гарненьку рибку❤️”.

Джерело