Курсантки, яких збив п’яний майор, відмовились від компенсації, бо в нього онкохвора дружина

Троє курсанток, яких збив на автомобілі майор медичної служби Володимир Холодний, відмовились від компенсації від нього, бо, зокрема, у чоловіка онкохвора дружина.
Про це дівчата розповіли на брифінгу на території Головного військового клінічного госпіталю, передає «Суспільне».

«Вони (родина майора — ред.) пропонують нам компенсацію. Ми від неї відмовляємось, оскільки ми знаємо, що в нього є жінка онкохвора і дитина. Тобто його сім’я не винна і не повинна нести тягар», — сказала одна з потерпілих Олександра Гуй.

Інша постраждала Галина Николин додала, що рідні військовослужбовця не винні в тому, що він зробив, «і не мають нести цей тягар і відбувати за нього неадекватність його дій».

Тетяна Ніколаєва, якій ампутували ногу, зазначає, що вороття назад вже немає. Не втрачає вона і почуття гумору.

«Я розумію, що все буде добре, тому що “а як інакше?”. Вже сталося і сталося. Вороття вже назад немає. Будемо людьми нового покоління — будемо кіборгами. Ось і все», — сказала дівчина.

Дивіться відео з лікарні про потерпілих курсанток.

Що відомо про аварію?

25 серпня на території військової частини на вулиці Зоологічній у Києві чоловік за кермом Toyota Prius збив трьох курсанток. Попередньо встановлено, що водій, майор медичної служби Володимир Холодний був п’яний.

Його затримали одразу після ДТП. Проти чоловіка порушили справу за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу, санкція передбачає до восьми років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортним засобом до трьох років. Процесуальне керівництво буде здійснювати військова прокуратура.

Майор не викладач, а офіцер управління, який приступив до виконання своїх обов’язків минулого місяця.

Що ми знаємо про потерпілих?

Їм по 23 роки, дівчата — випускниці цивільних медичних вишів, які нещодавно склали іспити до Військово-медичної академії. Коли трапилася аварія, вони мали отримати військову форму.

Усі вони поки перебувають в головному військовому госпіталі столиці. Двом постраждалим ампутували по одній нозі. В одної з них під питанням ампутація другої ноги. Третю дівчину також прооперували, у неї зламані обидві ноги.

Джерело