Кандидат в мери Франківська пішов до суду, бо не задоволений розподілом керівників ДВК (ФОТО)

Кандидат в мери Франківська пішов до суду, бо не задоволений розподілом керівників ДВК 

В середу, 14 жовтня кандидат на посаду міського голови Івано-Франківська Василь Стефанишин звернувся до суду з заявою про визнання протиправною та скасування постанови про утворення ДВК в частині яка стосується призначення голів, заступників і секретарів.
Як пояснив представник Івано-Франківської обласної організації партії “Платформа громад” Тарас Жарський, вони звернулися до суду, щоб забезпечити рівність прав усіх учасників процесу, та чесний результат виборів.

“Ми пропонуємо, щоб усі інші політичні сили, які пропагують і говорять про свій демократизм, чесність і бажання максимально дотримуватися принципу законності, долучилися до цього процесу. І йдеться не тільки про ті партії, які були обділені цією постановою, але й ті політсили, яким дали надмірну кількість посад, адже це свідчить про нерівний підхід. Тож закликаю інші політичні сили не на словах, а на ділі долучитись до процесу і довести, що ви хочете чесний результат виборів”, – каже адвокат.

Івано-Франківський адмінсуд прийняв позовну заяву і призначив засідання по цій справі на 11 годину 15 жовтня, пише “Галка” з посиланням на пресслужбу партії.

Джерело