Івано-Франківський обласний центр зайнятості нагадує про ризики нелегальної трудової міграції

Івано-Франківський обласний центр зайнятості нагадує про ризики нелегальної трудової міграції

30 липня – Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми.

Торгівля людьми – це фактично експлуатація людини з метою наживи та власного збагачення, пише  з посиланням на ІФ ОДА.

Це соціальне явище є занадто прибутковим нелегальним бізнесом, тому вербувальники вигадують все нові та нові способи з метою експлуатації людини.

Жертвами стають малі діти, підлітки, чоловіки та жінки.
«Державна служба зайнятості постійно інформує населення про ризики нелегальної трудової міграції, шляхи потрапляння до трудового рабства, адже тисячі наших співгромадян щорічно покидають власні домівки у пошуках кращої долі. Часто вони навіть не усвідомлюють про загрози та ризики, на які себе наражають, стають жертвами насилля, зловживань, торгівлі людьми», – зазначає директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.
Для збереження трудового потенціалу країни та підвищення рівня обізнаності незайнятих громадян протягом І півріччя 2020 року провели 45 профорієнтаційних семінарів та вебінарів на тему «Ризики нелегальної трудової міграції» за участю 663 осіб.
«Проблема трудової міграції українців за кордон може вирішитися за умови залучення в країну інвестицій, створення нових робочих місць, підвищення рівня заробітної плати та створення гідних умов роботи», – сказав Цимбалюк.
Також працівники Івано-Франківського обласного центру зайнятості беруть участь у засіданнях Міжвідомчої ради облдержадміністрації з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

Джерело