Історія Месниці Сколихнула Мережі! 16-Річна Дівчина РозsтRіляла Б0й0виків, Які Вбuли Її Батьків (ФОТО)

Таліби регулярно вбивають жителів афганських сіл, яких вони підозрюють у допомозі уряду або силам безпеки.

Афганська дівчина застрелила двох бойовиків «Талібану» і поранила ще кількох після того, як вони витягли її батьків з дому і вбили їх за підтримку уряду. Їхня донька Гюль вийшла з дому з АК-47 і відкрила вогонь, убивши двох бійців «Талібану», що застрелили її матір і батька. Про це повідомляє Daily mail, передають Патріоти України.

Бійці «Талібану» в центральній провінції Гор штурмували будинок дівчини Камар Гюль минулого тижня, розшукуючи батька, старосту села, перш ніж застрелити її батьків. Її батько був прихильником уряду, тому бойовики прийшли до нього додому.

За словами начальника місцевої поліції Хабібурахмана Малекзаде, коли жінка чинила опір, бойовики «Талібану» вбили пару біля їхнього будинку. «Камар Гюль, що знаходилася в будинку, взяла автомат АК-47, який був у сім’ї, і спочатку застрелила двох бійців «Талібану», які вбили її батьків, а потім поранила кількох інших», — сказав він.

За словами різних чиновників, Гюль від 14 до 16 років. Багато афганців не знають свого точного віку. Кілька інших бійців «Талібану» напали пізніше на її будинок, але деякі сільські жителі і проурядові силовики вигнали їх після перестрілки.

Афганські сили безпеки в даний час доставили Гюль і її молодшого брата в більш безпечне місце, сказав представник губернатора провінції.

Після інциденту соціальні мережі були залиті похвалою через «героїчний» вчинок Гюль. За останні кілька днів фотографія Гюль, одягненої в хустку і з автоматом на колінах, стала вірусною.

Таліби регулярно вбивають жителів сіл, яких вони підозрюють у допомозі уряду або силам безпеки. В останні місяці бойовики також активізували свої атаки на сили безпеки, незважаючи на згоду на мирні переговори з Кабулом.

Джерело