Гола Нікітюк заманила наречених “смачним” фото

Ведуча показала оригінальний знімок з делікатесами

Леся Нікітюк приємно проводить осінь і з користю – вона нещодавно оголосила, що бере паузу в кар’єрі і присвятить час собі і самоосвіті. Ведуча вміє насолоджуватися життям і робить це зі смаком.

Нещодавно Леся побувала в Карпатах, де встигла повноцінно відпочити на тлі чарівної природи. Вона ділилася барвистими фото, і ось, опублікувала в Instagram свіжий і вельми провокаційний кадр.

Леся Нікітюк розташувалася у величезного чана з великою тарілкою варених раків в руках. Створюється враження – ведуча оголена. Але якщо особливо уважні можуть розглянути, то можна помітити, що на ній невеликі чорні плавки. Вона вирішила обійтися без макіяжу і широко посміхається в камеру.

Леся вирішила підписати провокаційне фото не менш провокаційним текстом. Вона прокоментувала своє фото і припустила, що ж про неї напишуть в медіа:

“Я вже бачу ці заголовки: Нікітюк, прикриваючись тим, що варить раків, фоткалася оголеною в чанах. Подруги залишилися голодними і неприкритими”, – з гумором написала ведуча.

У коментарях зіркові друзі Лесі-Даша Астаф’єва і Віка з НеАнгелів написали. “Ну, даєш! Чарівна Господиня! Хочу бути подругою по поїданню”.

Джерело