Гази можуть багато чого розповісти про ваше здоров’я! Варто прислухатися і принюхатися.

Пукайте і вдихайте на здоров’я!,

Пуканя – не просто процес вивільнення відпрацьованих газів з організму. Гази можуть багато розповісти про стан здоров’я, тому не слід упереджено ставитися до них. Частота випускання газів і їх запах може свідчити про якісь порушення роботи організму. Тому краще прислухатися, і, як кажуть, принюхатися, щоб мати можливість вчасно зайнятися лікуванням.

Що являє собою пуканя ?

Випущений газ має складну структуру. Це пояснюється хімічними процесами в кишечнику. Повітря, потрапляючи в організм з вдихом, також рухається по шлунково-кишковому тракту, піддаючись там хімічним реакціям. Процес травлення супроводжується виділенням газів, які по прямій кишці йдуть назовні.

Кишка розслаблюється, сприяє виходу газів назовні. І утримати пук людина може тільки у самих воріт» виходу. На щастя, зовнішній сфінктер ануса є довільним, тобто керується свідомістю. Однак якщо ви знаходитесь наодинці, краще не стримуватися, і як кажуть — послухати інформацію про стан здоров’я.

Випускаються гази складаються з:

58% — азот;

21% — водень;

9% — діоксид вуглецю (вуглекислий газ);

7% — метан;

4% — кисень;

1% — сірководень та інші гази.

Мало хто приділяв увагу, і цікавився питанням, чому іноді виходить випустити гази безшумно, а іноді з гучним звуком. Також, чому вдається випустити газ, який абсолютно не має запаху.

Випромінювання, що не мають запах

Найрадісніші пукания – без запаху. Крім того, що вони не приносять дискомфорту, вони також свідчать про хорошому стані кишечника. Такий газ насичений повітрям, і нагадує відрижку з рота.

Випущення з різким запахом

Запах пуканя багато в чому залежить від споживаної їжі. Такі випущення відразу звернуть на вас увагу оточуючих, проявивши не в кращому світлі. Існує список газоутворюючих продуктів, які неодмінно призведуть до незграбним іспусканям:

всі види капусти;

всі бобові;

морква, цибуля, ріпа;

яблука, банани, груші;

гриби;

молочні продукти;

газована вода;

борошняні вироби.

Випущення у6гвающим запахом

Якщо запах пуканя дуже різкий, від якого навіть вам стає моторошно, значить варто потурбуватися про стан здоров’я, а саме захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Високий рівень лактози в організмі також насичує гази летючими пахучими речовинами. Неприємним запахом завжди супроводжуються запалення товстої кишки і гастроентерит.

Часті випущення

Вегетаріанці страждають від частих іспусканій. Тому якщо ви останнім часом їли багато вегетаріанської їжі, і вас турбує часте пуканя, хвилюватися не варто. Але на всяк випадок рекомендується звернутися до лікаря, оскільки часте пуканя може свідчити про розвиток алергії.

В випускаються газах міститься сірководень, який є профілактикою онк03ахворювань. Тому не варто так категорично ставитися до вдихання газів, іспускающий з організму.

Пукайте і вдихайте, як кажуть, на здоров’я!