Дев’ять мільйонів збитків: на Франківщині виявили центр мінімізації платежів

Працівники податкової міліції ГУ ДФС в Івано-Франківській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури припинили діяльність центру мінімізації платежів до бюджету.

В ході досудового розслідування кримінального провадження за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, встановили жителів Івано-Франківської області, які організували та забезпечували діяльність вказаного центру.

Як з’ясовано слідством, зловмисники, використовуючи оптову базу в місті Калуші, реалізовували товарно-матеріальні цінності, у тому числі алкогольні напої, мешканцям Івано-Франківської області за готівкові кошти, а документально відображали реалізацію вже проданих фізично товарів на адресу юридичних осіб, які, в свою чергу, користались фіктивним податковим кредитом з податку на додану вартість, інформує “Галку” ДФС в області.

Внаслідок протиправних дій Державному бюджету України нанесено збитків на загальну суму понад 9 млн гривень.

За результатами проведених обшуків, вилучено оригінали фінансово-господарських документів, які підтверджують протиправний характер діяльності згаданих осіб, триває слідство.

Джерело