Цьогоріч йому б виповнилось 25: Микола Колосовський загинув на війні

Микола Колосовський був призваний до війська ще у цілком мирний час восени 2013 року, коли ніхто не підозрював, які страшні події в найближчому майбутньому очікують на український народ.

Строкову службу хлопець проходив у внутрішніх військах МВС України (з березня 2014 року – Національна гвардія України) на посаді стрільця у військовій частині 4114, що у місті Львові.
А коли розпочались криваві події на сході України, Микола добровільно просив відрядити його в зону проведення Антитерористичної операції, аби стати на захист Батьківщини.

На той час саме солдати строкової служби найбільше проявляли патріотизм, і ніхто з них не відмовлявся виконати свій обов’язок перед українським народом. Таким чином саме вони на початках стримували ворога на Донбасі. Хлопець двічі встиг побувати в зоні АТО. Проте в ніч з 6 на 7 серпня 2014 року старший солдат Колосовський загинув від отриманих поранень під час мінометного обстрілу терористами блокпосту Національної гвардії поблизу міста Дебальцеве Донецької області.

Бабуся Миколи Алевтина Колосовська працює бібліотекарем у школі рідного села гвардійця і часто розповідає учням, що її онукодним з перших звідси був покликаний захищати Батьківщину. Йому було лише дев’ятнадцять. Так вона прищеплює дітям змалечку любов до рідного слова та неньки України.

А сьогодні на плацу військової частини 4114 гвардійці, схиливши голови, віддали шану підняттям прапора військовослужбовцями 2 патрульного батальйону, де проходив службу Микола, та хвилиною мовчання загиблому Герою, який не побоявся стати на захист України, на жаль ціною власного життя, повідомляє пресслужба військової частини 4114 НГУ.

Джерело