“Це бізнес-схема”: Алла Костромічова одягається в секонд-хендах

Знаменита модель і телеведуча модного реаліті Топ-модель на Новому каналі зізналася, що вона прихильниця секонд-хендів.

Всесвітньо відома модель і ведуча Нового каналу Алла Костромічова пояснила, що в покупці речей в секонд-хендах немає нічого соромного. Вона і раніше їх купувала, і зараз купує і навіть продає там свої речі.

Алла Костромічова – популярна супермодель, яку знають у всьому світі. Вона може дозволити собі одягати речі будь-якого бренду, але спокійно купує одяг на секонд-хендах і в комісіонках. Нічого ганебного в цьому ведуча Супер Топ-моделі по-українськи, який покаже Новий канал 16 жовтня не бачить, зовсім навпаки. Вона впевнена-такий підхід допоможе врятувати планету, так як сповнилася за час своєї діяльності еко-активістки.

“У підлітковому віці ми з друзями одягалися на секонд-хендах, тому що не було грошей, і одягалися дуже стильно, — згадує ведуча Нового каналу. – Зараз же все змінилося. Якщо ти купуєш речі в секондах і комісіонках, не означає, що ти — малозабезпечений. Просто так можна знаходити класні дизайнерські речі, і піклуватися про екологію”.

У комісіонках Алла не тільки купує, а й продає. У Нью-Йорку, де модель проводить більшу частину часу, це дуже популярна схема.

“У США є магазини, які приймають одяг і відразу ж віддають за неї гроші. Можна або забрати 30% від вартості речей відразу, або на 50% від вартості купити речі в цьому ж магазині, — поділилася ведуча Супер Топ-моделі по-українськи. – Якось я купила собі штани від Calvin Klein, чиста шерсть, шовкова підкладка. І віддала за них всього 24 долари. Це працююча бізнес-схема, тому цих магазинів стає все більше”.

Про навколишнє середовище піклується не тільки Алла Костромічова, а й учасниці “Супер Топ-моделі по-українськи”.

Як у проекті, так і поза ним дівчата піднімають важливі соціальні проблеми під час своєї модельної роботи. А в сезоні, кожна буде відстоювати свій маніфест – про забруднення навколишнього середовища, домашнє насильство, гендерну нерівність, війну та ін, і закликати людей з ними боротися

Щоб привернути увагу ще більшої кількості людей до соціальних тем, Новий канал організував арт-акцію #красаврятуєсвіт на станції метро “Лук’янівська” в Києві — “підземку” прикрасили соціальними постерами з учасницями модельного реаліті. Подивитися виставку можна до 30 жовтня.

Дата прем’єри шоу Супер Топ-модель по – українськи-16 жовтня на Новому каналі о 19-00.

Джерело