COVID-19 мутував: в Південній Кореї знайшли новий коронавірус

Випадки коронавірусу, який мутував, були виявлені після аналізу пацієнтів з COVID-19.

У Південній Кореї повідомили, що виявили новий коронавірус, який мутував. У країні було зафіксовано три нові випадки зараження новим вірусом. Причому всі три нові випадки інфікування були виявлені в іноземців, передає Обозреватель з посиланням на “Анадолу”.

“Генетичні мутації були виявлені в трьох завезених випадках COVID-19 – двох з Пакистану та одного з Узбекистану”, – йдеться в повідомленні.

Випадки коронавірусу, який мутував, були виявлені після аналізу 776 пацієнтів з COVID-19, включаючи 597 місцевих інфекцій і 179 завезених випадків. Органи охорони здоров’я заявили, що нові виявлені мутації відрізнялися від послідовностей вірусного геному, зареєстрованих в базі даних GISAID Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Зазначимо, що GISAID – це всесвітня наукова ініціатива і основне джерело геномних даних про віруси грипу і новий коронавірус (COVID-19).

Коронавірус у світі: що відомо станом на 10 серпня COVID-19 мутує, що ускладнює розробку вакцини проти хвороби і впливає на її ефективність. За всіма мутаціями вірусу стежать провідні вчені світу, розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Вчені стверджують, що коронавірус мутував і став небезпечнішим на 30%.

Джерело