“Чому Івано-Франківська область має бути схожа на Італію?”, – Зеленський про мерів-бунтарів проти карантину (ВІДЕО)

На думку президента Володимира Зеленського, деякі мери міст виступають проти посилення карантину, щоб подобатися електорату напередодні місцевих виборів.

Про це йшлося під час спілкування глави держави з журналістами на Хмельниччині, яке транслює пресслужба президента у Facebook, інформує “Українська правда”.

“Всі ці бунтарі… Я розумію, що перед місцевими виборами вони хочуть подобатись людям і все відчиняти, надавати можливість ходити без масок, закривати очі і не бачити, що просто раптом в їхніх містах за день 200-250 дітей захворіли”.

Зеленський попередив, що таке ставлення може призвести до нестачі ліжок у лікарнях. Він наголосив, що держава має захищати людей, не зважаючи на деякі незручності для них.

Як приклад, президент згадав ситуацію на Прикарпатті:

“Якщо в Івано-Франківській області така кількість захворілих, то чому область потім має бути схожа на Італію? Ми бачимо, що там відбувається: просто немає ліжок. Людям все можна? Це нечесна позиція. І я за те, щоб все можна було, і я так хочу. І я хочу ходити без масок і в магазини, і в школу, і не чути нічого. Кожна люди так хоче. Але ми ж держава, і повинні захищати людей, навіть якщо іноді щось не подобається. Місцева влада має думати, що у них у лікарнях, що з дорогами і так далі. Ми всі маємо бути однією командою”.

Зеленський навіть запропонував провчити мерів-бунтарів. Порахувати кількість загиблих від COVID-19 через їхній бунт і змусити міських голів особисто ходити по домівках сімей померлих і “дивитися їм у вічі”.

Джерело