Чи підуть діти в школу після канікул: батькам дали відповідь

Депутат розповів, чи підуть діти в школу після осінніх канікул

Після осінніх канікул діти повернуться до школи за умови, що в країні не буде катастрофічного сплеску захворюваності. Але якщо ж ситуація буде критична, то надійде рекомендація, щоб учні старших класів пішли на домашнє або змішане навчання.

Учні молодших класів будуть сидіти за партами. Це ж стосується і дітей, які ходять у дошкільні навчальні заклади. Про це розповів голова парламентського комітету з питань освіти Сергій Бабак в ефірі телеканалу Zik.

При цьому тотального локдауну для молодших класів не буде, оскільки, якщо маленькі діти будуть на домашньому навчанні, то батьки їх не зможуть залишити одних вдома.

“Якщо є певний рівень самосвідомості у старшої школи, коли їм можна вводити дистанційне навчання. Вони його сприймають, і це вже показала весна, і результати зовнішнього незалежного оцінювання пізніше влітку. Вони його сприймають, вони його засвоюють, все ОК. Система вже готова до цього. Ми це вже протестували навесні. Але для маленьких дітей в початковій школі та закладів дошкільної освіти треба все-таки зробити виняток”, – заявив Бабак.

Джерело