“Червона зона”: калушани протестують. ФОТО

У п’ятницю, 28 серпня, мешканцi прийшли пiд мiську раду для того, щоб висловити протест проти введення червоi зони для Калуша.

Близно 50 калушан вимагали у місцевої влади «відмінити» занесення Калуша до «червоної» карантинної зони.

До протестувальникiв вийшли міський голова Ігор Матвійчук та його заступниці Галина Романко та Наталія Табачук. Мер пояснив людям, що не має повноважень впливати на рішення урядової комісії, яка віднесла Калуш до «червоної» зони.

У вiдповiдь калушани закликали владу вiдмовитись виконувати вказывки “згори”,  планують сворити петицiю проти нововведень, також збираються прийти на позачергову сесiю Rалуськоi мiськоi ради в ПК “Мiнерал” 16 вересня на 15 годину.

Офіційна статистика на 09.00 год. 28.09.2020, Калуської громади і Району! Можна легко проаналізувати: 690+(25 за останню добу) – підтверджених від березня до сьогодні, 25 померло (березень- серпень) . Пневмонія- стаціонар 124(з них 10-іногородніх),ГРЗ-108(амбулаторно) . Одужало за весь час- 255,знято підозру за весь час з 1397!

За підсумками зборів під мерією група калушан сформулювала наступні вимоги :
1. Якщо іти на карантин, то виконавча влада також, без збереження зар.плати!
2. Озвучити на загал премії медиків з головним лікарем і його заступниками включно.
3. Оприлюднити по прізвищах всіх калушан хворих на COVID 19 .
4. Сформувати звернення від міської влади та депутатського корпусу до президента на перегляд карантинних зон, їх впровадження та обмежень.

Мер звернувся до громади з проханням дотримуватися індивідуальних санітарно-гігієнічних норм в повсякденному побуті і громадських місцях.

Джерело