“Били в живіт”: у Гродно вагітна втратила дитину після звірств силовиків

За словами Карини Малиновської, її прийняли за координатора вуличних акцій.

Мешканка білоруського міста Гродно втратила дитину після того, як була затримана силовиками біля будинку. Пізніше жінку відвезли до РУВС і там кілька разів вдарили в живіт.

Про це пише Білоруська газета Народна воля.

За словами Карини Малиновської, її прийняли за координатора вуличних акцій. Жінку затримали 11 серпня біля будинку, коли вона сиділа в машині та розмовляла з мамою телефоном.

У РУВС Малиновську змусили сказати на відеокамеру, що вона нібито торгувала петардами, погрожуючи забрати її півторарічну дитину і затримати матір. Також її змушували підписати протокол, тоді й вдарили в живіт.

“Я закричала, що вагітна, після цього мене закрили в камері. Через три години у мене почав сильно боліти живіт. Я просила викликати швидку, в черговий раз сказала їм, що вагітна”, – розповіла жінка.

У камері Малиновська провела кілька годин, поки не відчула себе зле.

“Я тоді їм заявила, що якщо зі мною щось трапитися, вони будуть за це відповідати. Мабуть, мої слова їх переконали, тому що вони все ж викликали швидку”, – розповіла Малиновська.

У лікарні у неї зафіксували розрив кісти та прооперували. Пізніше вона дізналася, що втратила дитину. Через кілька днів, коли жінка повернулася з лікарні додому, їй почали дзвонити з міліції і вимагати з’явитися, щоб підписати протокол і заплатити штраф.

Після відмови жінки підписати протокол і прийти до суду, їй виписали штраф у 10 базових величин (2923 грн). Малиновська має намір оскаржити це рішення в обласному суді.

Джерело