“Батьківщина” підтримала Руслана Марцінківа на виборах міського голови Івано-Франківська

Сьогодні відбувається конференція Івано-Франківської обласної організації ВО “Батьківщина”, на якій затверджують списки кандидатів у місцеві ради та на голів ОТГ Прикарпаття.

В Івано-Франківську “Батьківщина” не має свого кандидата на посаду міського голови. Партія вирішила підтримати чинного міського голову Руслана Марцінківа, який повторно кандидує на посаду від “Свободи”.

Руслан Марцінків з головою міської “Батькіщини”, директором ПРАТ “Локомотиворемонтний завод” Русланом Терешком записав відео, в якому подякував “Батьківщині” і назвав це рішення “добрим прикладом того, як ми можемо об’єднуватися”.

“Зараз наше завдання дуже просте – це перемога в першому турі, це сформувати більшість з націонал-демократичними силами, зокрема з Всеукраїнським обєднанням “Батьківщина”. А ми маємо чим гордитися, адже спільно сьогодні розвиваємо “Локомотиворемонтний завод”, спільно впроваджеємо комунальний транспорт в Івано-Франківську, спільно ремонтуємо двори і дороги…”, – сказав Марцінків.

“Команда “Батьківщини” і Руслан Марцінків – працюємо для громади міста разом. Переможемо в першому турі!” – сказав Руслан Терешко.

Нагадаємо, Руслан Терешко пройшов до Івано-Франківської міської ради у 2015 році першим номером у списку “Батьківщини”. У серпні 2017 року місто придбало “Локомотиворемонтний завод” за 33,9 млн грн, а в жовтні того року Марцінків представив колективу заводу Терешка на посаді директора.

Нагадаємо, учора, 19 вересня, обласна конференція партії «Європейська Солідарність» висунула кандидатом на посаду міського голови Івано-Франківська Петра Шкутяка.

Джерело