Анна Сєдокова оголилася перед молодим чоловіком для шокуючої фотосесії: “ВІА Гра 2000 року”

Відома українська співачка Анна Сєдокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram.

Нещодавно знаменитість виклала пікантне фото з молодим чоловіком, 28-річним баскетболістом Янісом Тіммою, позуючи з коханим в досить еротичній зйомці, зробленій ще в сонячному Майямі, США.

Так, артистка приміряла лише спокусливу спідню білизну яскраво-синього кольору, доповнивши образ панчохами, засвітивши струнку фігуру і ніжно цілуючись на балконі багатоповерхівки під час їх з Янісом медового місяця. Варто відзначити, що Тімма зробив пропозицію Сєдоковій ще в США, в кінці липня, а весілля пари відбулося 6 вересня.

View this post on Instagram

Какие муж и жена , такие и свадебные фотосессии 🔥 #honeymoon and #honeylife with my husband @janis.timma ❤️ Photo @olllyvento 💎

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on Sep 24, 2020 at 9:43am PDT

які чоловік і дружина, такі і весільні фотосесії
#honeymoon and #honeylife with my husband @janis.timma ❤️

Фолловери не пройшли повз: “Аня, поменше показуй своє щастя, якщо хочеш його продовжити️ ️ щастя любить тишу “, “помоєму сексуальність жінки можна показати більш красиво, а це вульгарність Віагровська 2000 року….”, “Без образ, але такі фотографії перебір, не все повинно бути на огляд “, “вже не знають, як і в яких позах себе показати. Занадто нав’язливо”.

Джерело