326 хворих в лікарнях Франківська: Марцінків закликав тримати соціальну дистанцію

Від початку оголошення карантину у двох лікарнях Франківська проліковано 6 371 хворого із COVID-19 та підозрою – в усіх були відповідні пневмонії.

Про це на сьогоднішньому брифінгу повідомив міський голова Франківська Руслан Марцінків.

Ідеться про лікарні №1 на вулиці Матейка та ЦМКЛ, що на Мазепи, які мають спеціалізацією лікування хворих на COVID-19. На сьогодні в обох лікарнях надають допомогу 326 хворим із ковідними пневмоніями. 19 з них – у реанімації. Один пацієнт на ШВЛ, близько двох десятків – на кисневій терапії.

Від початку епідемії у Франківську офіційно підтверджено 1754 випадки COVID-19, сказав мер. З них – 70 дітей. 61 хворий помер.

Руслан Марцінків повідомив, що в складі групи міських голів мав онлайн зустріч із міністром МОЗ Степановим. Мер Франківська звернувся до міністра з двома проханнями.

Перше – попросив для “помаранчевої зони” по COVID-19, у якій зараз перебуває Франківськ, скасувати закриття спортивних клубів і фітнес-центрів та перенести заборону діяльності виключно у “червону зону”.

Друге – щоби з 1 вересня школи та дитячі садочки у Франківську запрацювали повноцінно.

Рішення мають прийняти на сьогоднішньому вечірньому засіданні уряду.

“Закликаю франківців дотримуватися соціальної дистанції та інших карантинних вимог, щоби перейти з “помаранчевої” у “жовту” зону”, – звернувся до містян Марцінків.

Джерело